Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2018 Nisan Ayı Burç Yorumları ( Koç, Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak,Terazi,Akrep.
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#1
Koç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Koç burcundan olanlar ve yükseleni koç burcu olanların hayallerine ulaşacağı bir ay ola
Koç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Koç burcundan olanlar ve yükseleni koç burcu olanların hayallerine ulaşacağı bir ay olacak. Nisan ayının gelmesi ile iş ve kariyer alanında da olumlu gelişmeler söz konusu olacak.

Koç Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Koç burcundansanız ya da yükseleniniz koç burcu ise Nisan ayının gelmesi ile birlikte uzun zamandır üzerinde çalıştığınız isteklerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Aile ilişkilerinize ve aşk hayatınıza biraz daha fazla önem verecek, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Aşk hayatınızda sizi zorda bırakan noktaları çözüme ulaştıracaksınız. Bu çözüm; anlaşmayla olabileceği gibi, ayrılıklar da olabilir. Kendinizden daha emin, daha fazla kontrole sahip olduğunuz bir ay geçireceksiniz. Eğer evliyseniz eşinize karşı olan tutumunuzu devam ettirmeli, sorun yaşamamak adına titiz davranmalısınız. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar baş göstermeyecek, birlikte olduğunuz kişi ile olan uyumunuzu devam ettireceksiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa beklemediğiniz yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Bu yakınlaşmalar, ciddi bir ilişkiye yol açmasa da sizi mutlu etmeye yetecek.

Koç Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Hedeflerinize ulaşacağınız Nisan ayı içerisinde moraliniz yüksek, enerjiniz tavanda olacak. Bu durum, başarıya gideceğiniz yoldaki tüm engelleri hiçe sayacak. Olumlu yöndeki gelişmeler, iş ve kariyer planlarınıza da yansıyacak ve beklemediğiniz fırsatlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu hususta size destek olan, güvenen insanları her zaman yanınızda hissedeceksiniz. Seyahat planı yapabilirsiniz ve bu seyahat, işinizle alakalı olabilir. Ay sonunda meydana gelecek olan Dolunay’ın etkisi ile maddi olarak biraz zorlanabilirsiniz. Fakat bu gelip geçici bir süreç olacak ve bunu en iyi şekilde atlatabilmenizi sağlayacak olan gelire sahip olacaksınız.

Koç Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay içerisinde sağlığınızı güvence altına alıyorsunuz. Kontrolü elinize alacaksınız ve kendinize olan güveniniz ön plana çıkacak. Zararlı alışkanlıklarınızdan ve bağımlılıklarınızdan bu ay içerisinde kurtulmayı deneyebilirsiniz. Kendinizde hoşunuza gitmeyen davranışları değiştirebilir, sağlığınızla ilgili güzel yenilikler yapabilirsiniz. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak güzel bir süreç olacak. Stres, gerginlik ve mutsuzluk yaratan insanlardan olabildiğince uzak kalacaksınız. Meditasyon yaparak zihinsel olarak rahatlamayı düşünebilirsiniz.
03-31-2018, Saat:02:21 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#2
Boğa Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Boğa burcundan olanlar ve yükseleni boğa burcu olanlar için yeni kapıların açılacağı b
Boğa Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Boğa burcundan olanlar ve yükseleni boğa burcu olanlar için yeni kapıların açılacağı bir ay olacak. Nisan ayı içerisinde cesur davranması gereken boğa burcu, Dolunay’ın etkisi ile daha iyi koşullara sahip oluyor.

Boğa Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Boğa burcundansanız ya da yükseleniniz boğa burcu ise Nisan ayı içerisinde aşk hayatınızı biraz daha geri plana atabilir, önceliklerinizi değiştirebilirsiniz. İş ve kariyer planlarınız, aşk hayatınız bu durumun ana sebepleri olabilir. Bunların yanı sıra kafanızdaki soru işaretleri, kararsızlıklarınız ve belirsiz durumlar bu durumun ortaya çıkmasına yol açıyor. Sizi şüphelendiren durumlar, bazen tamamen ketum olmanıza bazen ise çok fazla konuşmanıza neden oluyor. Bu durumu dengelemeli, orta yolu bulmalısınız. Aşk hayatınızda yer alan kişiye fazla şüpheyle yaklaşıyor, her hareketi kendinize yoruyorsunuz. Sürekli sizden gizlenen bir şeyler olduğunu düşünmeniz, sorun yaşamanıza neden oluyor. İlişkinin temelini sağlamlaştırmak için ihtiyacınız olan tek şey; güven. Kıskançlıklarınızdan arınarak birlikte olduğunuz kişi ile doğru bir iletişim kurmalısınız. Konuşarak çözemeyeceğiniz hiçbir şey yok.

Boğa Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelmesi ile planlarınızın bir kısmını hayata geçiriyorsunuz. Tamamlayamadığınız noktalara fazla takılmamalı, ilerleyerek hedefe yaklaşmalısınız. İş ve kariyer alanında olumsuz gelişmeler yaşanmış olabilir fakat yeni kapıların açılacağını bilmelisiniz. Bu hususta cesur davranmalı, korkusuz bir şekilde sorunları çözmelisiniz. Kazancınızı arttırmak ya da yeni bir işe başlamak, girişimde bulunmak istiyorsanız cesur davranmaktan kaçınmamalısınız. Karşınıza çıkan tüm fırsatları korkusuzca değerlendirmeli, gerektiği takdirde bazı riskleri almalısınız. Ayın son günlerine doğru biraz para harcamanız gerekebilir. Yatırımlarınızı ve birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Sağlığınızla ilgili büyük bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ayın ortalarına doğru ufak tefek sorunlar baş gösterebilir. Fakat bunlar gelip geçici olacak ve başınızı ağrıtacak bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Kronik olan rahatsızlıklarınızı çözmek için çaba sarf edeceksiniz. Yakın zamanda ani kilo kaybı ya da aşırı kilo alma gibi durumlar yaşadıysanız Nisan ayı içerisinde bu sorunu çözeceksiniz. Diyet, spor yapmaya başlayabilirsiniz. Ailenizden, evinizden birinin yaşadığı sağlık sorunu Nisan ayı içerisinde çözülecek.
03-31-2018, Saat:02:21 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#3
İkizler Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu İkizler burcundan olanlar ve yükseleni ikizler burcu olanların emeklerinin karşılığ
İkizler Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
İkizler burcundan olanlar ve yükseleni ikizler burcu olanların emeklerinin karşılığını bulacağı bir ay olacak. Nisan ayının gelmesi, ikizler burcuna birçok yenilik yapma fırsatı sunacak.

İkizler Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
İkizler burcundansanız ya da yükseleniniz ikizler burcu ise Nisan ayı içerisinde huzur arayışında olacaksınız. Aşk hayatınıza dair beklentileriniz biraz düşürmeli, karşılık bulamadığınızda yaşadığınız huzursuzluğu gidermelisiniz. Aşk hayatınızda isteklerinizin yanı sıra sorumluluklarınızın da farkına varmalısınız. Bu sorumluluklar, size ağır geliyor ve canınızı sıkıyor olabilir. Bu durumu biraz olsun hafifletmek için sözlerden çok, davranışlara dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda süregelen gelecek endişesi, Nisan ayının gelmesi ile sona erebilir. Eğer evliyseniz, eşinizle birlikte hareket etmeye başlayacaksınız. Ortak bir şekilde aldığınız kararlar, yaptığınız girişimler sonuç verecek.

İkizler Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelişi, çabalarınızın boşa gitmediğini fark etmenizi sağlayacak. İş ve kariyer alanında verdiğiniz emeklerin, mücadelenin meyvelerini alacaksınız. Bunların yanı birtakım yenilikler de isteyebilirsiniz. Bunlar için uygun koşullar sağlanacak. İş hayatındaki fikirlerinizin önüne geçecek birisi, karşı duracak bir engel söz konusu olmayacak. Maddi durumunuzla ilgili endişeleriniz söz konusu olabilir. Eğer yaptığınız plan ve programa uyarsanız, birikim yapma konusunda daha başarılı olabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınacak, yatırım yapmayı deneyeceksiniz. İş arkadaşınızla ya da sosyal hayatınızla ilgili biriyle bir tartışma yaşanabilir, o kişiyi hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz, çevrenizin de dikkatini çekecek. Aldığınız iltifatlar ve onaylar, sizi daha da heveslendirecek.

İkizler Burcu Sağlık Durumu
Yeniay’ın etkisi ile ruhsal olarak daha iyi hissedeceksiniz. Bakış açınızda bazı değişiklikler söz konusu olacak. Kafanızı yoran meseleleri göz ardı ederek stresten uzak kalacaksınız. Sağlığınızdaki olumlu gelişmeler, enerjinizi de arttıracak. Huzurunuzu kaçıran, sizi rahatsız eden unsurlardan uzak kalarak; hayatınızda yer aldığı sürece size zarar verecek olan insanları hayatınızdan çıkararak iç huzurunuzu sağlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili beğenmediğiniz bir duruma odaklanabilir, bunun değişmesi için çaba sarf edebilirsiniz. Bu durum, zararlı birtakım alışkanlıklar olabilir. Ağız sağlığınızla ilgili bazı sorunlar meydana çıkabilir bu ay içerisinde, biraz daha fazla önem göstermelisiniz.
03-31-2018, Saat:02:21 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#4
Yengeç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Yengeç burcundan olanlar ve yükseleni yengeç burcu olanların maddi açıdan rahatlayac
Yengeç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Yengeç burcundan olanlar ve yükseleni yengeç burcu olanların maddi açıdan rahatlayacağı bir ay geliyor. Nisan ayının gelmesi ile yengeç burcunun iş, kariyer ve para alanında birçok yenilik söz konusu olacak.

Yengeç Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Yengeç burcundansanız ya da yükseleniniz yengeç burcu ise Nisan ayının gelmesi ile birlikte aşk hayatınızda düzelmeler söz konusu olacak. Birlikte olduğunuz kişi ile yakın zamanda tatsız durumlar yaşamış, anlaşamamanız yüzünden tartışmış olabilirsiniz. Fakat yeni ayın gelmesi ile birlikte bu sorunların üstesinden gelecek, ilişkinizdeki bağı daha da kuvvetlendireceksiniz. Olumsuz hislerden arınacak, yaşadığınız tatsız durumlar sayesinde ilişkinizin daha da güçlendiğini fark edeceksiniz. İlişkinizin temeli daha da kuvvetlenecek ve birbirinize duyduğunuz güven artacak. Ortak bir şekilde alacağınız kararlar, tartışmaların önünü kesecek. Eğer bir ilişkiniz yoksa Nisan ayının gelmesi ile gönül kapılarınızı yeni birine açabilirsiniz. İlişkinin gidişatı belirsiz olsa da heyecanlı, renkli bir ilişki söz konusu olacak.

Yengeç Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Maddi açıdan rahatlayacağınız bu ay içerisinde iş, kariyer ve para alanında karşınıza birçok yeni fırsat gelecek. Yakın zamanda elden çıkardığınız ya da çıkarmak istediğiniz bir mülk söz konusu ise elde edeceğiniz parayı en doğru şekilde değerlendireceksiniz. Yakın çevrenizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın desteği ile kendinizi daha da güçlü hissedeceksiniz. Satın almak istediğiniz bir şeye sahip olacaksınız. Bu şey, size hediye de edilebilir. Eğer şu an çalışmıyorsanız ya da işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, çok uygun bir sürecin içerisindesiniz. Yeni girişimlerde bulunmak, köklü değişimler yapmak için tam zamanı. İş ile ilgili karşılaştığınız fırsatlar, geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutturacak. Sosyal çevrenizde hareketlenme, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Yengeç Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Sağlık durumunuzla ilgili herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmayacak. Günlük hayatınızın yoğunluğu ve iş temponuz artıyor olsa da bu durum sizi kötü etkilemeyecek. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınıza da önem veriyorsunuz ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak aktivitelere vakit ayırıyorsunuz. Bu durum enerjinizin düşmemesini, huzursuz olmamanızı sağlıyor. Bunların yanı sıra alerjik reaksiyonlara dikkat etmeli, herhangi bir sorun söz konusu olursa göz ardı etmemelisiniz.
03-31-2018, Saat:02:21 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#5
Aslan Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Aslan burcundan olanlar ve yükseleni aslan burcu olanların sonunda rahatça nefes alab
Aslan Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Aslan burcundan olanlar ve yükseleni aslan burcu olanların sonunda rahatça nefes alabileceği bir ay geliyor. Nisan ayının gelmesi, aslan burcunu en fazla maddi alanda sevindirecek.

Aslan Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Aslan burcundansanız ya da yükseleniniz aslan burcu ise aşk hayatınızdaki farkındalığınız artış gösterecek. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişi ile aranızdaki ufak sorunları büyüttüğünüzü, gereksiz yere tartıştığınızı fark ediyorsunuz. Bu davranışı bırakmak ve ilişkinizi riske atacak her türlü davranıştan kaçınmak için çaba sarf ediyorsunuz. Aşk hayatınızda meydana gelecek olan bir olayı, hayatınızın dönüm noktası olarak nitelendirebilirsiniz. Mantığınızdan çok, akılınızla hareket ediyor ve kalbinizin sesini dinliyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişi için, aşkınız için türlü fedakarlıklarda bulunmayı seviyorsunuz. Evliyseniz eşinizle olan bağınızı arttıracak, ilişkinizi rutin halinden çıkaracak gelişmeler söz konusu olacak. Eşinize karşı duyduğunuz sevgiden daha çok ona olan güveninizi ön plana çıkaracaksınız. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde büyük sürprizlerle karşı karşıya kalabilir, sırılsıklam aşık olabilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelmesi ile hayata karşı bakış açınız, ruh haliniz daha iyi bir hal alacak. İş ve kariyer alanında önünüzde duran engelleri birer birer atlattınız ve geleceğinize dair daha olumlu bakmaya başladınız. Fakat belirtmek gerekir ki geleceğinize dair olan umutlarınızdan, hayallerinizden ve planlarınızdan kimseye bahsetmemelisiniz. Bunların yanı sıra çok severek iş yürüttüğünüz bir alanda büyük bir ilerleme kaydedeceksiniz. Maddi açıdan tereddütleriniz azalacak, rahatlayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişinin ya da ailenizin bir mülkü satılabilir. Bu satış işleminden size düşen pay, hayallerinize ulaşmanızı ve hatta hayatınızı değiştirmenizi sağlayacak kadar büyük olacak. Hayatınız baştan aşağı değişebilir.

Aslan Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay içerisinde sağlığınızın durumu daha da iyileşecek. Sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu biliyor, kendinize dikkat etmekten kaçınmıyorsunuz. Karşılaştığınız en ufak sorunları bile göz ardı etmiyor oluşunuz, sağlığınızı ne kadar önemsediğinizi gösteriyor. Size zarar veren birtakım alışkanlıkları bırakmalı, diyet ve spor gibi faydalı aktivitelere yönelmelisiniz. Keyif alabileceğiniz bazı etkinliklere katılarak ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Alerji ile ilgili sıkıntılarınız varsa Nisan ayından itibaren daha dikkatli olmalısınız.
03-31-2018, Saat:02:22 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#6
Başak Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Başak burcundan olanlar ve yükseleni başak burcu olanların iş, kariyer alanında geliş
Başak Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Başak burcundan olanlar ve yükseleni başak burcu olanların iş, kariyer alanında gelişme göstereceği bir ay geliyor. Nisan ayının gelmesi ile birlikte başak burcunun iş imkanlarında, kazancında önemli bir artış olacak.

Başak Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Başak burcundansanız ya da yükseleniniz başak burcu ise ilişkinizde hiç beklenmeyen gelişmelere şahit olabilirsiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz fakat belirtmek gerekir ki kafanızdaki soru işaretleri, kararsızlıklarınız ve belirsiz durumlar; evlilik yolunda ilerlerken bazı sorunlara yol açabilir. Net bir karar alma konusunda sıkıntı çekiyor olabilirsiniz. Fakat yapabileceğiniz yaptıktan sonra geri kalanı kafanıza takmamanız, mutlu olmaya çalışmanız gerekiyor. Birlikte olduğunuz kişi, yapacağı sürprizler ile sizi hem çok şaşırtabilir hem de çok mutlu edebilir. Birlikte tatil planı, günlük seyahat planı yapabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde karşınıza çıkacak olan kişi ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki, tahmin ettiğinizden çok daha uzun sürecek.

Başak Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelişi ile vereceğiniz kararlar, atacağınız adımlar daha cesur ve kendinden emin olacak. İş ve kariyer planları, kazanç alanında büyük gelişmelere tanık olacaksınız. Çalıştığınız kurumdaki pozisyonunuzda değişiklik olabilir, kariyerinizde yükselebilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız ya da yeni bir iş arıyorsanız karşınıza güzel fırsatlar çıkacak. Değerlendirirken her noktayı göz önünde bulundurmalı, alacağınız riskleri detaylı düşünmelisiniz. Ailenizle alakalı bir miras, para konusu tekrardan gündeme gelebilir. Olumlu ya da olumsuz bir gelişme söz konusu olacak. Nisan ayı içerisinde teknoloji ve sosyal medya ile daha da iç içe olacaksınız. Yapacağınız bir paylaşım, iş hayatınızı yakından ilgilendirecek. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir proje ya da hobiniz varsa internet üzerinden bir gelişme kaydedebilirsiniz. Hazırlayacağınız bir proje, sunum; ilerleyen zamanlarda büyük yol kat etmenizi sağlayacak.

Başak Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay içerisinde sağlık durumunuzun ne derece iyi olacağı sizin elinizde. Eğer kendinize dikkat eder, size zarar verecek olan şeylerden kaçınır ve ruh sağlığınızı korursanız herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayacak. Dinlenmek için kendinize bol bol vakit ayırmalı, yoğun çalıştığınız dönemlerde kafanızı başka şeylere de vermelisiniz. Bu ay içerisinde belinize ve sırt bölgenize biraz daha dikkat edin.
03-31-2018, Saat:02:22 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#7
Terazi Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Terazi burcundan olanlar ve yükseleni terazi burcu olanlar, Nisan ayı içerisinde hay
Terazi Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Terazi burcundan olanlar ve yükseleni terazi burcu olanlar, Nisan ayı içerisinde hayatlarının tamamen değiştiğine şahit olabilir. Gelecekle ilgili endişelerin sona ereceği bu ay içerisinde büyük sıçramalar söz konusu olacak.

Terazi Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Terazi burcundansanız ya da yükseleniniz terazi burcu ise aşk hayatınızı biraz daha geri planda bırakacak, önceliklerinizi yeniden belirleyeceksiniz. Hayatınızın her alanında meydana gelecek olan değişimler, yenilikler; aşk hayatınızı göz ardı etmenize sebep olabilir. Eğer şu an içerisinde bulunduğunuz ilişki yeniyse, birlikte olduğunuz kişiyle fazla ciddi olmayan bir ilişki içerisindeyseniz bazı sorgulamalar yapabilirsiniz. İlişkiye devam edip etmemeniz gerektiğini tekrardan düşüneceksiniz. Kendinizi kararsız olarak görebilir ve hislerinizden emin olamayabilirsiniz. Bu noktada kendinize biraz zaman tanımalı, bu konuların zamanın akışına bırakılması gerektiğini bilmelisiniz. Eğer evliyseniz büyük bir sorun meydana gelmeyecek ve evlilik hayatınıza huzur içerisinde devam edeceksiniz. Eşinizle yaptığınız konuşmalar bazen yanlış anlaşılabilir ve birbirinize kırılabilirsiniz. Fakat bunlar kısa sürede çözülecek ve herhangi bir sıkıntınız kalmayacak.

Terazi Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayı, sizin için bir dönüm noktası olabilir. Hayatınızın birçok alanında sıçramalar meydana gelecek. İş ve kariyer alanında karşınıza çıkacak olan fırsatları görmeli, doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendirir ve yolunuza böyle devam ederseniz, kendinize daha iyi bir gelecek hazırlama şansı bulabilirsiniz. Geleceğinize dair endişeleriniz ve kararsızlıklarınız büyük ölçüde azalacak. Maddi alanda önemli bir konu gündeme gelecek. Harcamalarınızı biraz kısmanız, bütçenizi daha iyi planlamanız gerekebilir. Ailenizden ya da yakın çevrenizden almakta olduğunuz maddi destek son bulabilir. Bu da sorumluluklarınızın artmasına yol açacak. Akrep burcunda meydana gelecek olan Dolunay’ın etkisi ile finansal alanda rahatlayacaksınız ve daha düzenli bir kazanca sahip olacaksınız. Ödemekte olduğunuz bir borç son bulacak, rahatlayacaksınız. Alacağınız yeni iş bağlantıları da size büyük oranda kazanç sağlayacak.

Terazi Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay içerisinde sağlığınız daha iyi bir hal alacak. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak iyi durumda olacaksınız. Yoğunluğunuzdan ötürü meydana gelebilecek olan çeşitli ağrılar canınızı sıkabilir. Fakat iyi bir şekilde dinlenirseniz bunun önüne geçebilirsiniz. Bu ay içerisinde dikkat etmeniz gereken bölge, böbrekleriniz olacak. Bol bol su içmelisiniz.
03-31-2018, Saat:02:22 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#8
Akrep Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Akrep burcundan olanlar ve yükseleni akrep burcu olanların geleceğine odaklanacağı bi
Akrep Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Akrep burcundan olanlar ve yükseleni akrep burcu olanların geleceğine odaklanacağı bir ay olacak. Bir önceki ay meydana gelen birçok sıkıntıyı geride bırakacak olan akrep burcu, yaşam koşullarının iyileştiğini fark edecek.

Akrep Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Akrep burcundansanız ya da yükseleniniz akrep burcu ise Nisan ayının gelmesi ile aşk hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Tüm kontrolü elinize almaktan vazgeçecek, biraz da teslimiyetçi olmak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişi ile ikinizin de mutlu olacağı konulara yönelecek, enerjinizi tamamen ona adayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişinin rahatsız olduğu fakat sizin bağlı olduğunuz bazı kişilerden, unsurlardan uzaklaşacaksınız. Bu da ilişkinizdeki pürüzleri ortadan kaldıracak ve daha mutlu bir birlikteliğiniz olacak. Bunların yanı sıra yakın çevrenizden birinin ilişkiniz üzerindeki olumsuz etkilerini de yok edeceksiniz. Eğer evliyseniz eşinizle olan iletişiminiz güçlü olacak. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebileceğiniz bu dönem içerisinde konuşmanız gereken konuları ertelemeyin ve birbirinizi anlamaktan kaçınmayın.

Akrep Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Geçtiğimiz günlerde meydana gelen sorunların artık geride kaldığını ve gündeme gelmemesi gerektiğini biliyorsunuz. İş ve kariyer alanında hem bulunduğunuz anı hem de geleceğiniz düşünmelisiniz. Meslektaşlarınızdan, yöneticinizden ya da ortağınızdan beklediğiniz destekte gecikme söz konusu olabilir. Bu durum sizi yanlış düşüncelere itebilir. Size verilmiş olan bir sözün yerine getirilmemesi, işinizdeki performansınızı olumsuz etkileyebilir. Bunu önlemek için odak noktanızı doğru belirlemelisiniz. İkili ilişkilerde kendinizi doğru bir şekilde ifade edebileceğiniz döneme giriyorsunuz. Ne istediğinizi biliyor ve nereye varmak istediğinizi doğru bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Bu hususta size yardımcı olacak kişilerden aynı performansı ve cesareti göremediğinizde canınız sıkabilir. Bunların yanı sıra size verilen bazı görevler, sorumluluklar ve uğraşmanız gereken plan, projeler; işinizle alakalı çalışmalarınızı geciktirebilir. Vakit kaybından kaçınmalı, öncelikler listenizi belirlemelisiniz.

Akrep Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini biliyor ve yaptırmanız gereken kontrolleri yaptırıyorsunuz. Kendinizi daha dinç, enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra zihinsel olarak da sağlıklı olmanız gerektiğinin bilincindesiniz. Bu hususta almanız gereken bazı önlemler, kaçınmanız gereken bazı alışkanlıklar var. Eklemlerinizde meydana gelebilecek ağrılar dışında büyük bir sorun yaşamayacaksınız.
03-31-2018, Saat:02:22 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#9
Yay Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Yay burcundan olanlar ve yükseleni yay burcu olanların güçlü bağlantılar kuracağı bir a
Yay Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Yay burcundan olanlar ve yükseleni yay burcu olanların güçlü bağlantılar kuracağı bir ay geliyor. Nisan ayının gelişi ile geçmişe dair bazı olaylar, kişiler tekrardan gündeme gelebilir.

Yay Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Yay burcundansanız ya da yükseleniniz yay burcu ise aşk hayatınızdaki davranışlarda bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Birlikte olduğunuz kişiye karşı takındığınız aşırı duygusal tavır, yerini mantığa ve tutkuya bırakacak. Birlikte olduğunuz kişiye teslim olmak yerine ilişkinizin kontrolünü kendi elinize alacaksınız. Karşı tarafı büyüleyip, etki altına alacak ve her istediğinizi yaptırabileceğiniz bir konuma geleceksiniz. Aşk hayatınızda arayış içerisinde olduğunuz huzur kavramı, yerini heyecana bırakıyor. Biraz daha heyecanlı, sonu kestirilemeyen bir ilişki arayışına giriyorsunuz. Ayın ortasından sonra hiç bilmediğiniz ve beklemediğiniz ilişkiler ortaya çıkabilir. Bu ilişkilerin her detayını öğrenmek isteyeceksiniz. Bu hususta dikkatli davranmalısınız. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde sizin için bir sorun görünmüyor. Yeni tanışmalar ve flörtler söz konusu olabilir, kalbiniz açık.

Yay Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelmesi ile yoğunluktan biraz olsun kaçmak, tatil planları yapmak isteyeceksiniz. Seyahat fikirleri sizi heyecanlandıracak ve enerjinizi yükseltecek. İş ve kariyer alanınızdaki bağlantılarınızı güçlü tutmaya devam ederseniz, gün geçtikçe ilerleme kaydedebilirsiniz. İşinizle ilgili yarım bıraktığınız bir plan, proje; Nisan ayı sona ermeden tamamlayacaksınız. Mesleğinize dair aldığınız kararlar, kariyer planlarınız tekrardan gözden geçirilebilir. Yöneticinizden ya da sizden daha üst konumda olan herhangi birinden alacağınız bir haber, sizi heyecanlandıracak ve bir konuda hazırlık yapmanızı sağlayacak. Yapacağınız seyahatler, günlük ya da haftalık olabileceği gibi; daha uzun süreli de olabilir. Kariyerinizle ilgili her sürprize açık olun.

Yay Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Sağlığınızla ilgili herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Çünkü siz, sağlığınızın öneminin farkındasınız ve baş gösteren en ufak sorunlara bile dikkatle yaklaşıp, çözüme ulaşıyorsunuz. Zaman zaman baş, bel ve sırt ağrıları biraz canınızı sıkabilir. Fakat bunlar haricinde sizi zor durumda bırakacak herhangi bir sağlık sıkıntısıyla karşı karşıya kalmayacaksınız. Bunların yanı sıra yakın çevrenizden biri sağlık sıkıntısı ile sizden yardım almak isteyebilir.
03-31-2018, Saat:02:22 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#10
Oğlak Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Oğlak burcundan olanlar ve yükseleni oğlak burcu olanların maddi olarak büyük şanslar
Oğlak Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Oğlak burcundan olanlar ve yükseleni oğlak burcu olanların maddi olarak büyük şanslarla karşılaşacağı bir ay olacak. Nisan ayının gelmesi ile oğlak burcu insanları büyük yatırımlar yapma imkanına sahip olacak.

Oğlak Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Oğlak burcundansanız ya da yükseleniniz oğlak burcu ise aşk hayatınızdaki iletişiminiz, hiçbir kopukluk yaşanmadan güçlü bir şekilde devam edecek. Birlikte olduğunuz kişi ile iletişimde zorlandığınız zamanlar kafa karışıklıkları meydana gelebilir. İlişkinizdeki kopuklukların nedeni de tam olarak iletişimden kaynaklanıyor. Merak ettiğiniz, kafanızı karıştıran durumlar; karşı taraftan cevap gelmediği zaman canınızı sıkabiliyor. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey kendinizi doğru bir şekilde ifade etmek ve ne istediğinizi açıkça karşı tarafa belirtmek. Kaybetmekten korkmayın, ertelemediğiniz sürece yaşadığınız kayıplar sizi üzmeyecek. Eğer evliyseniz eşinizle bazı inatlaşmalar yaşanabilir. Bu inatlaşmaların ana kaynağı aileleriniz olacak. Ailelerinizin dahil olduğu sorunları çözerken kimseden yardım beklememeli, doğru bir iletişim kurarak kendi sorununuzu kendiniz çözmelisiniz. Bunların haricinde can sıkıcı bir sorun yaşanmayacak.

Oğlak Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelmesi ile finansal olarak rahatlamaya devam edeceksiniz. İş ve kariyer alanında elde ettiğiniz kazancın artması, size yatırım yapma imkanı sunacak. Bir önceki ay karşınıza çıkan fakat doğru bir şekilde değerlendiremediğiniz fırsatlar, tekrardan gündeme gelebilir. Bu fırsatları en doğru şekilde değerlendirmeli fakat körü körüne güvenerek büyük işlere girişmemelisiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız ve yakın çevrenizde bulunan insanların yönlendirmeleri, tavsiyeleri sizin için ilk planda olmamalıdır. Çünkü niyetini baştan fark etmediğiniz fakat tüm çalışmalarınızı kötü sonuçlandırmak isteyen insanlar olabilir. Bu insanları fazla kafanıza takmayıp, kendi yolunuza bakmalısınız. Başarıya her halükarda ulaşacaksınız.

Oğlak Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay sağlık durumunuz hiç olmadığı kadar iyi olacak. Mevcut durumda bir sağlık sıkıntınız, hastalığınız varsa gün geçtikçe iyileştiğinizi fark edeceksiniz. Eğer kemoterapi tedavi görüyorsanız, bu süreçte doktorunuzun da onay vermesi üzerine tedaviye ara verebilirsiniz. Aynı şekilde fizik tedavisinde de bu durum söz konusu olabilir. Sağlık durumunuzda bir sıkıntı görülmeyecek olsa da siz yine de tedbiri elden bırakmamalı, gerekli önlemleri almalısınız.
03-31-2018, Saat:02:23 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#11
Kova Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Kova burcundan olanlar ve yükseleni kova burcu olanların farkındalığının artacağı bir
Kova Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Kova burcundan olanlar ve yükseleni kova burcu olanların farkındalığının artacağı bir ay olacak. Geçmişteki ve şu andaki olaylarla yüzleşecek olan kova burcunun kırılma noktaları söz konusu olacak.

Kova Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Kova burcundansanız ya da yükseleniniz kova burcu ise Nisan ayının gelmesi ile geleceğe dair yaptığınız planların değişeceğini görebilirsiniz. Aşk hayatınızın gidişatını, aşkın hayatınızdaki önceliğini yeniden belirlemek isteyebilirsiniz. Mantığınızdan çok ruh halinize ve duygusal durumunuza göre kararlar alacaksınız. Nisan ayı boyunca kararlarınız sık sık değişebilir ve kafanız bolca karışabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle olan ilişkinizi tekrardan gözden geçirip, ilişkinizi sona erdirmek isteyebilirsiniz. Fakat ilerleyen günlerde bu kararı doğru bulmayabilir ve ilişkinize kaldığınız yerden devam etmek isteyebilirsiniz. Ayın ilk günlerinde bu kafa karışıklığı kendini daha fazla gösterecek. Eğer evliyseniz eşinizle olan iletişiminizde bazı kopukluklar söz konusu olabilir. Bunun ana sebebi; birbirinize yeteri kadar zaman ayıramamanız olacak. Bu noktada yapmanız gereken tek şey ısrarcı yönünüzü bastırmak ve değiştirmek istediğiniz hususları eşinizle detaylıca konuşmak.

Kova Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelmesi ile hem hayatınızın genelinde hem de iş ve kariyer alanında farkındalığınız artacak. İş hayatının gerçek yüzüyle karşı karşıya kalacaksınız. Beklemediğiniz sonuçlar, hoşunuza gitmeyebilir fakat siz hayatınıza istediğiniz şekilde yön verebilecek kadar kontrol sahibisiniz. Kırılma noktaları yaşayabilir ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Bu süreç uzun sürmeyecek. Geçmiş zamanlarda yapmış olduğunuz hatalar tekrar karşınıza çıkabilir. Kendinizi son derece haklı bulduğunuz olaylar, aslında haksız olduğunuzu fark etmenizle sonuçlanabilir. Hatayı biraz da kendinizde aramanız sonucunda hem kendinizi hem de karşı tarafı mutlu edebilirsiniz. İş hayatınızda sonunu düşünmeden aldığınız kararlar, attığınız adımlar; kimi zaman sizi olduğunuzdan daha güzel bir konuma taşısa da kimi zaman son derece çaresiz bırakabilir. Nisan ayı içerisinde borç almamaya ve kredi meseleleri ile ilgilenmemeye bakmalısınız.

Kova Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay sağlığınız iyileşmeye devam ediyor. İş yoğunluğunuzun arttığı günlerde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmalı ve hava değişimlerine dikkat etmelisiniz. Bunların yanı sıra beslenmenize de dikkat etmeli, alkol ve sigara gibi alışkanlıklarınızı azaltmaya hatta mümkünse bırakmaya çalışmalısınız.
03-31-2018, Saat:02:23 PM
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#12
Balık Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Balık burcundan olanlar ve yükseleni balık burcu olanların hayata bakış açısının deği
Balık Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Balık burcundan olanlar ve yükseleni balık burcu olanların hayata bakış açısının değişeceği bir ay olacak. Yarım bıraktığı tüm meseleleri tamamlayacak olan balık burcu için verimli bir Nisan ayı geliyor.

Balık Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Balık burcundansanız ya da yükseleniniz balık burcu ise aşk hayatınızda bir kırılma noktası meydana gelebilir ve bu durum sizi uzunca bir süre düşünmeye itebilir. Siz aşk hayatınızda huzur arayışında olmanıza rağmen birlikte olduğunuz kişi, sürekli olarak geçmişe dair olayları, sorunları ve kişileri gündeme getiriyor olabilir. Veya bunun tam tersi olabilir ve geçmişe takılan kişi siz olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı güven problemleri baş gösterebilir. Güven sorunları, kıskançlığı ve sonu bitmek bilmeyen tartışmaları beraberinde getirebilir. Ayın sonuna doğru bu sorunları aşmaya yönelik konuşmalar yapacak, birlikte olduğunuz kişi ile huzur bulacağınız aktivitelerde yer alacaksınız. Yine de uyumsuz davranışlar, ilişkinizi yıpratabilir. Evlilik kararı almak sizin için oldukça zor olacak, bir süre bu fikri aklınıza getirmek dahi istemeyeceksiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa sizin için oldukça renkli ve hareketli günler geliyor. Sosyal çevrenizle birlikte katıldığınız etkinlikler, davetler; sizi hiç beklemediğiniz bir aşka kavuşturabilir. Kalabalık bir ortamda tanıştığınız kişi ile beklenmedik yakınlaşmalar yaşayabilir, kalbinizi yeni bir aşka açabilirsiniz.

Balık Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Nisan ayının gelişi ile hayata olan bakış açınız ve vizyonunuz tam anlamıyla değişiyor. Geçmişte yarım bıraktığınız bazı planları ve projeleri tamamlamak, iş hayatıyla ilgili ilişkilerinizi ve bağlantılarınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bunları yapmak için oldukça uygun bir süreçtesiniz. Mesleğinizle ilgili sizden yardım almak isteyen kişiler olabilir. Onlara faydalı olmak adına birtakım sunumlar ve söyleşiler yapabilirsiniz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmak, yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar için elverişli şartlara sahip olacaksınız.

Balık Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay sağlık durumunuz, ani hava değişimlerinin de etkisiyle biraz hassas olacak. Alerji ile ilgili birtakım sıkıntılarınız olabilir, gerekli önlemleri alabilirsiniz. Gün içerisinde sürekli olarak değişen hava şartları sizi biraz zorlayabilir. Bunların yanı sıra herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız.
03-31-2018, Saat:02:23 PM


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live