Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2018 Nisan Ayı Burç Yorumları ( Koç, Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak,Terazi,Akrep.
oksijen Çevrimdışı
Super Moderator
******Yorumları: 8,852
Konuları: 6,503
Kayıt Tarihi: Sep 2006
Rep Puanı: 6
#1
Koç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Koç burcundan olanlar ve yükseleni koç burcu olanların hayallerine ulaşacağı bir ay ola
Koç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu
Koç burcundan olanlar ve yükseleni koç burcu olanların hayallerine ulaşacağı bir ay olacak. Nisan ayının gelmesi ile iş ve kariyer alanında da olumlu gelişmeler söz konusu olacak.

Koç Burcu Nisan Ayı Aşk Hayatı
Koç burcundansanız ya da yükseleniniz koç burcu ise Nisan ayının gelmesi ile birlikte uzun zamandır üzerinde çalıştığınız isteklerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Aile ilişkilerinize ve aşk hayatınıza biraz daha fazla önem verecek, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Aşk hayatınızda sizi zorda bırakan noktaları çözüme ulaştıracaksınız. Bu çözüm; anlaşmayla olabileceği gibi, ayrılıklar da olabilir. Kendinizden daha emin, daha fazla kontrole sahip olduğunuz bir ay geçireceksiniz. Eğer evliyseniz eşinize karşı olan tutumunuzu devam ettirmeli, sorun yaşamamak adına titiz davranmalısınız. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar baş göstermeyecek, birlikte olduğunuz kişi ile olan uyumunuzu devam ettireceksiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa beklemediğiniz yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Bu yakınlaşmalar, ciddi bir ilişkiye yol açmasa da sizi mutlu etmeye yetecek.

Koç Burcu Nisan Ayı Kariyer Planları
Hedeflerinize ulaşacağınız Nisan ayı içerisinde moraliniz yüksek, enerjiniz tavanda olacak. Bu durum, başarıya gideceğiniz yoldaki tüm engelleri hiçe sayacak. Olumlu yöndeki gelişmeler, iş ve kariyer planlarınıza da yansıyacak ve beklemediğiniz fırsatlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu hususta size destek olan, güvenen insanları her zaman yanınızda hissedeceksiniz. Seyahat planı yapabilirsiniz ve bu seyahat, işinizle alakalı olabilir. Ay sonunda meydana gelecek olan Dolunay’ın etkisi ile maddi olarak biraz zorlanabilirsiniz. Fakat bu gelip geçici bir süreç olacak ve bunu en iyi şekilde atlatabilmenizi sağlayacak olan gelire sahip olacaksınız.

Koç Burcu Nisan Ayı Sağlık Durumu
Bu ay içerisinde sağlığınızı güvence altına alıyorsunuz. Kontrolü elinize alacaksınız ve kendinize olan güveniniz ön plana çıkacak. Zararlı alışkanlıklarınızdan ve bağımlılıklarınızdan bu ay içerisinde kurtulmayı deneyebilirsiniz. Kendinizde hoşunuza gitmeyen davranışları değiştirebilir, sağlığınızla ilgili güzel yenilikler yapabilirsiniz. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak güzel bir süreç olacak. Stres, gerginlik ve mutsuzluk yaratan insanlardan olabildiğince uzak kalacaksınız. Meditasyon yaparak zihinsel olarak rahatlamayı düşünebilirsiniz.
03-31-2018, Saat:02:21 PM


Bu Konudaki Yorumlar
Koç Burcu 2018 Nisan Ayı Yorumu Koç burcundan olanlar ve yükseleni koç burcu olanların hayallerine ulaşacağı bir ay ola - Yazar: oksijen - 03-31-2018, Saat:02:21 PM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Cricket World Cup Live